SERVİS & YEDEK PARÇA

ELİFT Forklift hepsi alanında uzman ekibi ile tüm marka Elektrikli Forklift ve Depo içi Ekipmanlarına bakım ve onarım hizmeti vermektedir.
Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için profesyonel bir yaklaşım ile çalışan teknik personelimiz en hızlı hizmeti en iyi şekilde sunmayı başarı ile sürdürmektedir. Bizim için önemli olan hizmet verdiğimiz forkliftler' in sürekli kullanılabilir durumda olması ve iş ortaklarımızın memnuniyetlerinin sürekli hale getirilebilmesidir. Bunun için de teknik personelimiz makinaların durumlarını izlemekte ve düzenli periyodik bakım uygulamaları yapmaktadır.

Yani diğer bir değiş ile Forkliftinizi bize emanet ettikten sonra başka bir şey düşünmenize gerek yok, çünkü sizin için biz en iyisini Düşünüyor ve Uyguluyor olacağız.

Ayrıca profesyonel ekibiniz ile Laboratuvar ortamında her marka elektrikli forklift için Elektronik Kart Tamir işlemi de gerçekleştirilebilmektedir.

Bu şekilde, normalde büyük bedeller ödeyerek değiştirmeniz gereken elektronik kartları tamir yoluna giderek işletme maliyetlerinizi de düşürebilirsiniz.

Daha önce bizimle çalışmamışsanız sadece bizi aramanız yeterli. Makinanızın uygun olduğu gün belirlenerek önce makinanıza ücretsiz bir Check- Up uyguluyoruz.

Planlı bakım çalışmalarımız ile makinanın arıza periyotlarının minimuma indiğini ve işletme giderlerinizin düştüğünüzü sizde göreceksiniz.

Başlıca Servis Hizmetlerimiz;
- Planlı Periyodik Bakım Çalışmaları
- Tüm Marka Elektrikli Forkliftler için Komple Revizyon
- Onarım Çalışmalarımız
- Elektronik Kart Tamiri İşlemlerimiz
- Tüm Markalar için Bilgisayar Destekli Bağlantı Programı
- Elektrikli Forklift Motor Revizyonu