Hakkımızda

Kuruluş

2009 yılında Sektörde Elektrikli Forklift satış, kiralama ve servis ihtiyacına cevap vermebilmek üzere İstanbul'da  kurulmuş olan Elift Forklift "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" prensibi ile yola çıkmış, kuruluşundan bu zamana kadar tercih edilen bir firma haline gelerek ismini markalaştırma yolunda büyük adımlar atmıştır.

Müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına geniş bir ürün yelpazesi sunabilmekte bu anlamda da sektörün önde gelen markaları ile çalışmaktadır.

Profesyonel yaklaşım ve bilgi birikimi ile müşteri ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit ederek istifleme çözümleri sunmaktadır.

Kuruluşunun 5. Yılında, her biri sektöründe lider müşterilerine çözüm ortağı olarak, hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Size en doğru, en güvenilir ve en hızlı hizmeti en ekonomik şekilde sunabilmek bizim kalite anlayışımızın en önemli unsurudur.

 

Vizyonumuz

Müşterilerinin minimum maliyetle maksimum hizmet imkanlarından yararlanması için, istifleme ile ilgili tüm ihtiyaçlarına çözüm üreten ve yatırım / kazanç grafiğini    yukarıya doğru taşıyabilen iş ortağı olmaktır. 


Misyonumuz

Hizmet kalitesi ile fark yaratan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteli ürün ve doğru hizmet politikası ile kurumsal çözümlerde sektörün lider firması olmak temel amacımızdır.